Facebook pixel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Náš tým


Dovolte nám, abychom vám představili naše akviziční týmy. Tvoří je zkušení odborníci, z nichž někteří se této profesi věnují již přes dvacet let. Neváhejte se na kohokoli z nás ve věci Vaší nemovitosti obrátit, ať už emailem nebo telefonicky.

Zároveň se s námi můžete setkat v rámci naší online poradny.

 • Akviziční tým Praha

  Jiří Švorc

  Jiří Švorc

  zástupce vedoucího oddělení akvizic
  Email: jiri.svorc@psn.cz
  Tel: 221 088 114

  Jirka je dlouhodobým zaměstnancem PSN, může se pyšnit 21 lety zkušeností ve svém oboru. Při jednáních je vstřícný s pochopením pro potřeby druhé strany a vždy dodrží slovo. Má rád veškerou cyklistiku, nejvíce ze všeho však miluje cyklokros. Většinu volného času tráví v přírodě, v sedle cyklokrosového kola, nebo s rodinou. V roce 1989 na něj jeho bývalý zaměstnavatel nechal vypracovat lustrační osvědčení, jelikož však bylo čisté, o jeho existenci až donedávna nevěděl.

 • Martin Eder

  Martin Eder

  specialista oddělení akvizic
  Email: martin.eder@psn.cz
  Tel: 221 088 234 , 792 285 782

  ?

 • Miroslav Kurťák

  Miroslav Kurťák

  manažer akvizic
  Email: miroslav.kurtak@psn.cz
  Tel: 221 088 233 , 602 689 813

  V PSN pracuji téměř dvacet let a stále objevuji nové věci a to navzdory „japonské“ věrnosti zaměstnavateli. Volný čas, pokud nějaký je, trávím nejlépe v přírodě a bez kravaty – na vodě, na horách. Rád čtu knihy od světoznámých autorů, mezi mé oblíbené patří John Kennedy Toole, Erich Maria Remarque, Mika Toimi Waltari, z hudby si poslechnu například tvorbu od Pink Floyd a Krausberry.

 • Sebastian Heřman

  Sebastian Heřman

  manažer akvizic
  Email: sebastian.herman@psn.cz
  Tel: 221 088 219 , 723 824 898

  Sebastian je členem týmu od roku 2017. Kromě práce pro akviziční oddělení PSN se také věnuje studiu práv na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Ve volném čase věnuje svou pozornost především sportu, aktivně hraje tenis a golf. Relaxuje při čtení kriminálních románů s historickou tématikou a cestování.

 • Pavel Citta

  Pavel Citta

  vedoucí oddělení akvizic
  Email: pavel.citta@psn.cz
  Tel: 221 088 132 , 777 626 466

  Pavel je vedoucí oddělení akvizic. Má více než dvacet let zkušeností s obchodem s nemovitostmi a od nástupu do PSN se věnuje nákupu domů. Pavel tráví volný čas s rodinou a sportem. Má dvě dcery. Rád cestuje, zejména do hor, kam jezdí v létě i v zimě. Ze sportu se věnuje tenisu a lyžování a je pravidelným závodníkem Jizerské padesátky.

 • Martin Šrot

  Martin Šrot

  manažer akvizic
  Email: martin.srot@psn.cz
  Tel: 221 088 232 , 725 857 384

  Martin je nováčkem v PSN, ale ne v oboru realit, kde působí více než 15 let. Má dlouholeté zkušenosti s obchodem, v minulosti se věnoval převážně komerčním pronájmům, prodejům bytů a domů. Veškerý volný čas tráví převážně s rodinou, rád cestuje a má rád dobré jídlo. Mezi jeho koníčky patří také fotografování, hudba, sport a to hlavně lyžování a cyklistika.

 • Petra Bukovská

  Petra Bukovská

  asistentka oddělení akvizic
  Email: petra.bukovska@psn.cz
  Tel: 221 088 175

 • Akviziční tým Pardubice

  Zdeněk Joudal

  Zdeněk Joudal

  vedoucí oddělení akvizic
  Email: zdenek.joudal@psn.cz
  Tel: 602 852 851 , 602 852 851

  Zdeněk v PSN pracuje od roku 1995, kdy byla založena pobočka Pardubice. Několik let byl součástí prodejního oddělení a od roku 2006 působí jako vedoucí oddělení akvizic. Svým klientům a obchodním partnerům může nabídnout mnohaleté zkušenosti, slušné vystupování a pochopení pro jejich potřeby. Volný čas tráví se svou rodinou a sportem.

 • Lucie Moravčíková

  Lucie Moravčíková

  asistentka oddělení akvizic
  Email: lucie.moravcikova@psn.cz
  Tel: 466 530 485

  Lucka v naší společnosti pracuje téměř dva roky a její pracovní náplní je agenda nemovitostí v Pardubicích a Hradci Králové. Během roku zpracuje několik stovek nemovitostí pro jejich možný odkup. Ráda a často se směje, má ráda dobré jídlo a svůj volný i pracovní čas tráví ve společnosti pozitivně naladěných lidí. Věří v karmu, a proto se řídí heslem „co odešleš, to se ti dříve či později vrátí“.

kontaktujte nás

Kontaktujte nás

V případě, že nás nechcete kontaktovat přímo, zanechte nám vzkaz v níže přiloženém formuláři, obratem se Vám ozve někdo ze členů našeho týmu.